Raamat

Veebruari eksklusiiv Elisa Raamatus: pingeline „Tütarlaps ja öö“

Guillaume Musso on üks Prantsusmaa populaarsemaid kirjanikke. Nüüd on Elisa Raamatu kasutajatel eksklusiivne võimalus lugeda tema romaani „Tütarlaps ja öö“, mis on täis verdtarretavaid saladusi, pinget ja pöördeid. Ja seda saab teha enne kõiki teisi – teost veel poelettidelt ei leia.

1992. aasta külmal talveööl põgeneb andekas 19-aastane õpilane Vinca Rockwell koos oma filosoofiaõpetajast armukesega. Teda ei nähta enam kunagi.

Kevadel 2017 kohtuvad taas Vinca parimad sõbrad Fanny, Thomas ja Maxime. Kooliajal olid nad lahutamatud, kuid lõpetamisest saati pole nad enam kohtunud – kuni koolikokkutulekuni.

25 aastat tagasi panid nad toime kohutava mõrva ja müürisid laiba gümnaasiumi võimlasse. Nüüd on nad seal samas tagasi ning võimlat ootab lammutamine. On selge, et tõde tuleb päevavalgele ja miski ei saa seda takistada.


Elisa Raamat pakub lugejatele laia valikut raamatuid ja ajakirju, mis on igal hetkel nutiseadme abil vabalt kättesaadavad. Teenusega saavad liituda kõik soovijad, olenemata elukohast või mobiilioperaatorist. Esimesed kaks nädalat on kõigile uutele kasutajatele tasuta.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.