Seriaalid

Galerii: esilinastus luksusautodest ja adrenaliinist pakatav Elisa originaalsari “Pöördes”

Saadet "Pöördes" näeb Elisa HuubistFoto: Elisa

Elisa tõi teleekraanidele midagi uut – luksusautod, vormelid, lennukid ja muud ekstreemsused. Möödunud reedel esilinastus mitmesajale külalisele Noblessneri valukojas uus telesaade “Pöördes”.

Elisa uus telesaade pole lihtsalt autosaade, vaid sajaliikmelise meeskonna ühisel veendumusel Eesti parim meelelahutussaade. “Pöördes” toob vaatajani isendid, keda Eesti teedel ei kohta ja neid esitletakse läbi kiiruse, huumori ja adrenaliini. Nii maal, vees kui ka õhus filmitud saates taltsutatakse taltsutamatut ja nihutatakse nii saatejuhtide kui ka tehnika piire.

Saatejuhid Koit Toome, Saara Pius ja Indrek Raadik lähevad koos erikülalistega neljal novembriõhtul ka PÖÖRDES kontsertturneele.

Esilinastusel särasid luksusautod, hoogne muusika ning õhtujuhid Andrei Zevakin ja Robin Valting, kes panid saatejuhid veel viimast korda lavalaudadel proovile.

Meelelahutussaate „Pöördes“ esimesed kaks osa on saadaval ainult Elisa Huubis, kuhu lisandub igal reedel värske jagu. Lisaks näeb novembris kõiki kolme saatejuhti neljas Eesti linnas – Tallinnas, Tartus, Rakveres ja Pärnus – andmas nelja live kontserti, et võtta kokku see täiesti pöördes suvi. 

Kontsertõhtule annavad tuure juurde erikülalised Nublu ja Gameboy Tetris ning õhtut juhib Priit Pius. Nelja õhtu jooksul võetakse lahti, mis toimus kaamerate taga, saab aimu kuidas saade sündis, esitletakse muusikat, mida nende artistide esitlusese tihti ei kuule ja esmakordselt kuuleb Koit Toome poolt “Pöördes” saate jaoks loodud muusikat.

Rohkem infot kontserttuuri kohta leiab siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.