Seriaalid

Google Maps “Troonide mängus”: vaata, milline näeb välja Westerose mandri satelliitkaart

Seriaalis on kaardi jaoks terve sisehoov.Foto: kuvatõmmis

Kunstnik ja illustraator Julio Lacerda on kokku pannud kaasaegse ilmega kaardi “Troonide mängu” Westerose mandrist. Nüüd näed täpselt, kui kaugel asub Talitundru põhjas asuvast Müürist, ja kui pikalt peab lõunasse rändama, et Starkide juurest Kuningalinna jõuda.

Google Mapsile sarnanev kaart pandi kokku kahe päeva jooksul reaalseid satelliitfotosid kasutades. Detailset pilti vaadates saab selgeks kui suured  on distantsid erinevate linnade vahel ja milline on maastik neid vahemaid läbides.

Mida suuremaks paisuvad “Troonide mängu” sündmused, seda olulisem on fantaasiamaailma geograafia. Kohati võib olla üsna raske aru saada, kes kuhu liigub ja kus miski asub.

“Troonide mängu” raamatutes on kaart olemas, aga seriaali fännide jaoks ei ole see hea lahendus. Raamatuid ei ole just mugav vaatamise ajal näppude vahel hoida ja seriaali algustiitrites näidatavast maketist ei ole ka suuremat abi. See kaart teeb kõik aga palju selgemaks!

“Troonide mängu” viimase hooaja kolmas episood on eetris juba täna õhtul, mil saab näha pikimat lahingustseeni, mis eales filmitud.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.