Tele

Ühe osaliselt valmis vändatud “Troonide mängu” seriaali tootmine lõpetati, kuid siin on ka hea uudis

Ei tea, kas tegu on turundustrikiga, aga "Troonide mäng" ei suuda ära otsustada, mis on töös ja mis mitte.

“Troonide mängule” on oodata järge, siis ei tule sealt midagi, siis jälle tuleb… Just nii on uudised viimaste aegade populaarseima sarja jätkamise kohta tulnud ja läinud.

HBO otsustas eile, et juba osaliselt valmis filmitud “Troonide mängu” järjelugu mitteametliku nimega “Bloodmoon” edasi ei toodeta. Siiski, teine töös olev seriaal, kümneosaline järjelugu “House of Dragon” vändatakse valmis.

“Bloodmooni” tegemine katkestati hoolimata asjaolust, et 2019. aasta suvel vändati hoogsalt pilootosa. Plaanis oli, et episoodid saavad valmis 2020. aastaks ja HBO juht Casey Bloys kommenteeris, et eesmärk on tulla välja tõeliselt punkti paneva lõpuga.

Punkt pandi tõepoolest, kuid nüüd jääb vaatajal nägemata “Troonide mängu” eellugu, mille tegevus pidi aset leidma kuus tuhat aastat enne mõne kuu eest lõppenud seriaali sündmuseid.

See-eest saame tulevikus näha George R.R. Martini raamatul “Fire and blood” põhinevat lugu “House of Dragon”. Targaryenide hiilgeaegadest ja langustest loob teleekraanile mõeldud stsenaariumi Ameerika ulmesarja “Colony” autor Ryan Condal. Režissööri toolis on võtnud koha sisse Briti lavastaja Miguel Sapochnik.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.