Tele

Anna oma hääl: National Geographic otsib Eestist vasteid kanali hinnatud saatejuhtidele

Esimesena otsitakse Eesti oma Gordon RamsaytFoto: pressimaterjal

National Geographic käivitas kohalike kangelaste kampaania, mille raames valitakse rahva abiga välja Eesti vasteid National Geographic kanali hinnatud saatejuhtidele. Esimesena otsitakse Eesti oma Gordon Ramsayt.

National Geographic kanali Eesti esindaja Sille Ruusi sõnul on National Geographicu eesmärk kaitsta ümbritseva maailma imesid teaduse, uuringute ja inspireerivate lugude abil.

“Seda aitavad teha inimesed, kes on julged, säravate ideedega ning kirglikud nii maailma avastamise kui ka selle tutvustamise vastu. Selliseid andekaid ja innustavaid inimesi on rohkelt ka Eestis. Kohalike kangelaste kampaania abil tahame nad üles leida ja neid tutvustada, sest nad töötavad sama eesmärgi nimel,“ ütles Ruus pressiteates.

Kampaania käigus otsitakse kohalikke vasteid kuuele National Geographicu saatejuhile. Vasteid saab valida erinevates kategooriates: kokk, avastaja, ajaloolane, ellujääja, seikleja ja ajakirjanik. Rahva hääletuse teel selgub igas kategoorias võitja, kellega koos valmib National Geographicule omase stiiliga seiklusvideo.

Esimesena otsitakse Eesti oma Gordon Ramsayt. Šoti kokk ja restoranipidaja on tuntud oma kõrgelt hinnatud restoranide, kokaraamatute ja tulise iseloomu poolest. Gordonit, nuga peos, näeb National Geographicu saadetes “Gordon Ramsay: avastamata alad” ja “Gordon Ramsay: mõõduvõtt kaardistamata aladel”.

Oma lemmikkoka poolt saab hääletada kuni 11.01 kampaania lehel, kus leiab valiku Eesti silmapaistvatest toidukultuuri edendajatest. Samuti on võimalik hääl anda ka enda esitatud kandidaadile. Kõikide hääletajate vahel loositakse välja auhindu.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.