Tele

“Kodutunde” toetajate petitsioon on mõne päevaga kogunud peaaegu tuhat allkirja

"Kodutunde" toetajad on tööle asunud.Foto: "Kodutunde" Facebooki konto kuvatõmmis

Heategevussaate “Kodutunne” toetajad on algatanud saate päästmiseks petitsiooni ja soovivad, et see liiguks Kanal 2-st edasi TV3 programmi. 24. juulil algatatud petitsioonile on loo avaldamise hetkeks allkirja andnud 996 inimest.

“”Kodutunne” peab jääma. Mitte ükski teine saade ei saa seda asendada,” kirjutatakse petitsiooni kodulehel. “Te olete üks vahva meeskond. Me kõik võitleme selle nimel, et saaksite edasi tegutseda, sest teid vajatakse.”

“Kodutunnet” on vaja

Petitsiooni algataja Maris Sikk kirjutab Facebookis, et “Kodutunne” peab jääma, kuna osutab väärtuslikku abi inimestele, keda riik aidata ei suuda.

“Mina julgen samuti väita käsi südamel, et kogu meeskond on olnud ALATI hinge ja suure südamega asja juures ning annetuste raha läheb ikka abivajajatele nii nagu kõik eelmised aastad”, kirjutab Sikk 18. juulil tehtud postituses.

Diktor pöördus Maris Sikki poole kommentaari saamiseks, kuid loo avaldamise ajaks ei olnud me oma päringutele vastust saanud.

Kas uueks koduks saab TV3?

Tundub aga, et plaan kolida “Kodutunne” TV3 eetrisse ei ole mõttes ainult petitsiooni allkirjastajatel, vaid ka sellest räägitakse ka telemaastikul. Õhtuleht kirjutab, et TV3 programmiosakonnas on “Kodutunde” tulevik juba teemaks tulnud.

Juunis lõpetas Kanal 2 “Kodutunde” produtsendi Kristi Loigoga koostöö, kuna kahtlustatakse, et heategevuseks kogutud raha ei ole täies mahus abivajajateni jõudnud. Hiljuti esitas Kanal 2 Loigo kohta ka kuriteoteate.

Juuli alguses teatati, et “Kodutunde” asemel tuleb eetrisse uus heategevuslik saade “Hingesoojus”, mida asub kaadritaguselt juhtima Katrin Lust.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.