Tele

Lustlik telemäng “Kuulsuste lahing” paneb ETV ekraanil vastamisi Eesti näitlejad

Saadet juhivad Marko Reikop ja Maire AunasteFoto: ERR/Kairit Leibold

Sel reedel, 3. detsembril kell 20.00 alustab ETV ekraanil meeleolukas telemäng “Kuulsuste lahing”, kus teadmistes ja nutikuses hakkavad mõõtu võtma Eesti tuntud näitlejad. Saadet juhivad Marko Reikop ja Maire Aunaste.

Alates 3. detsembrist saavad reede õhtuti telemängu “Kuulsuste lahing” stuudios kokku näitlejad, kes tuntud nii teatrilavadelt kui ka kinolinalt. Igas saates lähevad vastamisi kaks meeskonda, kes hakkavad mõõtu võtma suures viktoriinis, kus võetakse ette küsimused muusikast, teatrist, meelelahutusest ja paljust muust. Telemängu ohjavad Maire Aunaste ja Marko Reikop.

Tänases avasaates lähevad vastamisi kaks pealinna teatrit. Tallinna Linnateatri au kaitsevad “Kuulsuste lahingus” Piret Kalda, Argo Aadli ja Andero Ermel ning Eesti Draamateater on kohal koosseisuga, kuhu kuuluvad Merle Palmiste, Rein Oja ja Taavi Teplenkov.

Nädal hiljem võtavad mõõtu Vanemuise teatri näitlejad Saara Nüganen, Margus Jaanovits ja Ken Rüütel ning Paide Teatri noor jõud Maria Paiste, Jan Teevet ning Johannes Richard Sepping. Oodata on tulist lahingut ka Endla ja Rakvere teatri ning Ugala ja Kuressaare teatri vahel. Saatega liituvad veel ka mitmed filmilinalt tuntud tandemid ning väiketeatrite esindajaid.

Saatesarja režissöör on Sander Allikmäe, toimetaja Anne-Mari Müller, produtsendid Tarmo Kiviväli ja Maarek Toompere (Thors Films) ning Age Kraus (ERR).

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.