Vaata, millised saated naasevad alates tänasest sügishooajal ETV ekraanile

Arbo Tammiksaar jälgib Kaitseliitu astunud meeste katsumusi dokumentaalsarjas “Kuidas meist said sõdurid”.Foto: tootja

“Osoonist” ja “Pealtnägijast” “Ühe maja looni” – siin on ülevaade ETV saadetest, mis jõuavad alates tänasest eetrisse.

ETV sügishooaeg käivitub täistempoga täna, 4. septembril, kui õhtukavadesse lisanduvad järjest Mirjam Mõttuse saatesari “Siin me oleme”, “Osoon” ja “Välisilm” koos sellele järgneva dokumentaaliga esmaspäeviti, “Mis värvi on majandus?” teisipäeviti, “Pealtnägija” kolmapäeviti ja “OP” neljapäeviti. 

Ka “Ringvaate” tegijad Marko Reikop ja Grete Lõbu on vaatajate ees tagasi viie argiõhtul kell 19.00.

Killukesi Eestimaa loodusest avab lühisari kolmapäeviti enne “Pealtnägijat”, kunstihetkede lühisari on ETV eetris neljapäeviti pärast “OP-i”.

“Esimese stuudio” otse-eetri debattidele saab septembris kaasa elada teisipäeva õhtuti kell 20, kolmapäeviti ja neljapäeviti jätkuvad otseintervjuud kohe uudiste järel. 

Uue hoo ja osalistega läheb 9. septembrist käima taas ka “Eesti mäng”.

Eesootavateks sügiskuudeks on ETV-l varuks mitmeid teisigi üllatusi. Septembri keskel käivitub uus televiktoriin “Ainulaadne aastakäik” Margus Saare juhtimisel, kus kokku saavad ühel erilisel aastakäigul sündinud inimesed ja nende järelkasv. 

Oktoobris alustab uus arutelusaade Anna Pihli ja Uljana Kuzmina juhtimisel.

Tulemas on veel Eero Epneri juhitud kunstisaade Konrad Mägi ja kaasteeliste maailmast, uue saatejuhi käe all käivitub “Maailma kõige targem rahvas” ning eetrisse jõuab ka Arbo Tammiksaare dokumentaalsari “Kuidas meist said sõdurid”

Owe Petersell jätkab Eesti silmapaistvate hoonete külastamist saates “Ühe maja lugu” ning oktoobrist saab taas kaasa elada “Ajujahi” võistlusele. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.