Tele

“Rannamaja” saab kevadel järje, mille esimest osa saab juba praegu “Baltikumi Netflixist” vaadata

"Rannamaja: raju reede" toob tagasi "Rannamajast" tuntud näod.Foto: kaader seriaalist "Rannamaja: raju reede"

Tõsieluseriaal “Rannamaja” saab järje “Rannamaja: raju reede”, mis jõuab eetrisse kevadhooajal, kuid striimimisteenuse Go3 tellijatel on võimalik uue sarja esimest episoodi vaadata juba praegu.

Seriaalis “Rannamaja: raju reede” astuvad üles “Rannamajas” osalenud Merylin Nau, Seidi Voogre ja Ada Nelke, kes otsivad Eesti parimad vallaliste pidusid ja aidavad ühel üksikul hingel endale kaaslane leida. “Rannamaja” staarid otsivad armastust ka endale.

Kuigi telepurki jõuab seriaal alles kevadel, siis Go3 klientidel on võimalik juba praegu avaosa ära vaadata. “Rannamaja: raju reede” esimeses episoodis minnakse koos Viljandist pärit Anneliiga pidutsema klubisse Cheers, kus väidetavalt leidub kaaslasi nii Anneliile kui ka “Rannamaja” staaridele.

Go3 on detsembri alguses ilmunud baltikumiülene striimimisteenus, kust saab vaadata laivis telekanaleid, kodu- ja välismaised filme ja seriaale ning sporti. Mõne aja eest võtsime Go3 pulkadeks lahti ja tegime selgeks kui palju see maksab ja kas seal on, mida vaadata.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.