“Roaldi retked” Balil: tuntud ilutegija Krislin Kuuskemaa avab Indoneesias oma iluoaasi

Krislin Kuuskemaa terviseprogrammid hõlmavad joogat, meditatsiooni ja ujumist.Foto: tootja

Tänases Kanal 2 saates “Roaldi retked” külastatakse Bali saart, kus Kuuskemaa on kohe-kohe avamas isiklikku spaakeskust.

Kuuskemaa juhib oma Kehastuudio nimelist ilusalongi Tallinnas, pakkudes viimased 15 aastat oma klientidele mitmesuguseid kehahooldusi ja iluprotseduure, alustades vaakummassaažist ja lõpetades rasvaeemaldusega. 

Kuid Kuuskemaa plaanib oma haaret veelgi laiendada, rajades Kagu-Aasias asuvale Bali saarele omalaadse ilukeskuse kõigile Eesti naistele. Kuigi Kuuskemaa nimi on seotud ka skandaalidega, keskendub see lugu tema uuele seiklusele.

Indoneesia paradiisisaar Bali on tuntud kui maailma populaarseim sihtkoht eri vaimsete praktikate ja terviselaagrite jaoks. Jooga, tantra ja meditatsioon on osa selle maagilise auraga paigast, mis asub India ookeani idaosas. Balil tegutseb terve hulk Eesti ettevõtjaid, kes pakuvad seal oma teenuseid, alates hotellipidajatest kuni toitumisnõustajateni. 

Viimase aasta jooksul on Kuuskemaa liikunud avalikkuse tähelepanu alt kõrvale ja töötanud salaja just sellel paradiisisaarel, kavatsedes sinna viia kõik oma parimad tervisetaastamise nipid.

Roald Johannsoni reportaaž on Kanal 2 ekraanil täna kell 20.30.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.