Tele

TV3 tegevjuht: vabandame südamest Seidi Voogre, Ada Nelke ja televaatajate ees

TV3 Eesti tegevjuht Signe Suur.Foto: TV3

TV3 Grupi Eesti tegevjuht Signe Suur vabandab eile saates “Duubel: Õhtune vahetus” näidatud sketši eest, kus muuseas mainiti humoorikas võtmes “Rannamajas” tuntud Seidi Voogre lahkunud isa.

“Sõbraliku huumorina mõeldud sketš riivas tahtmatult nii Adat ja Seidit kui ka paljusid televaatajaid ja väljus hea maitse piiridest, mistõttu palume selle eest andestust. TV3 vabandab kõigi osapoolte ja vaatajate ees,” kirjutab Suur.

“Meie siiras vabandus ka näitlejate Marta Laane ja Liisa Pulki ees, kes on kõnealuse sketši tõttu sattunud avalikkuses löögi alla, mida nad pole kuidagi ära teeninud,” lisab Suur. “Kinnitan, et saatelõigus sisaldunud ebakohased naljad pole näitlejate looming ning telekanal võtab selle eest vastutuse.”

Eile avaldas TV3 vastuolulise sketši tõttu ka kanali loovjuhi Urmas Eero Liivi kommentaari. Liiv nimetaks “Duubli” sketši tõupuhtaks huumoriks ning mainis, et telesaadetes tuntuks saanud inimesed võiksid mõista, et kuulsusega käib kaasas kõrgendatud tähelepanu ja võimalus, et keegi sind parodeerib.

Pahameeletormi tekitanud sketši tõttu pani järgmise nädala “Duubli” saatejuhi ameti maha Uudo Sepp, kellest pidi saama Triin Lellepi ekraanipartner. Signe Suure kinnitab, et uue nädala “Duubli” üks saatejuhtidest on jätkuvalt Lellep ning temaga liitub Mart Sander, kes vedas “Duublit” paari nädala eest koos Brigitte Susanne Hundiga.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.