Tele

Vaata treilerit: uus sari “Papsid” räägib nelja keskealise mehe elust ja sekeldustest

Neli erinevat, aga samas sarnast meest.Foto: tootja

Telesari “Papsid” jõuab vaatajani juba järgmisel nädalal.

Sari räägib neljast tegelasest, kelle omavahel läbipõimunud loo rajavad pildi sellest, kui keeruliseks on võimalik oma elu elada.

Aleks on edukas jurist, kuid põhimõtteline poissmees. Ühel hommikul saabub tema ellu viieaastane Rasmus, kes väidetavalt on tema poeg. Koos oma assistendi Emmaga hakkavad nad ajama jälgi, mis tõestaksid või lükkaksid ümber Aleksi isadust.

Toomas on Võrumaalt pärit loomaarst. Pärast oma naise traagilist kaotust otsustab Toomas koos tütre Saskiaga kolida kahekesi Tallinna. Tema ämm Õie annab neile kasutada oma maja, ent sekkub peale seda nende ellu rohkem, kui Toomasele meeldiks.

Raivol on pealtnäha ideaalne elu: kolm last, ilus kodu, toimiv pitsaäri. Paraku lööb mehe liigne kontrollivajadus kogu selle klantspildi uppi ja ta leiab ennast olukorrast, kus ta poleks ennast kunagi kujutlenud olevat.

Marek on lahkunud oma kahe tütre ja abikaasa Kristiina juurest, sest sai uue lapse oma eksnaise juuksuri Petraga. Heasüdamliku inimesena üritab ta nüüd hoida häid suhteid nii endise pere kui ka endast noorema pretensioonika naisega. Keeruliseks teeb selle Kristiina ja Petra omavaheline põlgus ning tütarde leppimatus isa lahkumisega.

Sarja peaosades on Märt Pius, Priit Loog, Alo Kõrve, Tiit Sukk, Ott Sepp, Katrin Pärn, Evelin Võigemast. 

Sarja avaosa jõuab koos “Õhtu!” erisaatega vaatajateni juba 23. veebruaril Kanal 2-s. Elisa Huubi jõuab sari sama päeva õhtul ning igal järgneval reedel lisandub sarja uus osa voogedastusteenusesse. 

“Papsid” valmib Kanal 2 ja Elisa koostöös ning Kanal 2 eetrisse jõuab uus sari sügisel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.