Tele

Valimiste õhtu toob ERRi kanalitesse mahuka eriprogrammi

Foto: Ken Mürk

Riigikogu valimiste õhtul, 5. märtsil analüüsitakse valimiste käiku, jälgitakse hääletustulemusi ja vahendatakse meeleolusid erakondade kogunemistelt.

Valimiste eelõhtul, 4. märtsil toob ETV vaatajateni erisaate Anna Pihli ja Urmas Vaino juhtimisel, kus võetakse kergemates toonides läbi valimiskampaaniate kulg, esimest ja viimast korda astub vaatajate ette kandidaatidest koosnev suur koalitsioonibänd ning peaministrikandidaadid valavad tulevikku ettekuulutavalt tina.

ETV+ toob laupäeva õhtul vaatajateni viimase “Valimisstuudio”, Narva stuudios toimuva väitluse fookus on Ida-Virumaa regionaalpoliitikal.

ETV ja ETV2 “Valimiste õhtu” kell 21.30

ETV suures otsesaates tuuakse reaalajas vaatajateni hääletustulemused, uuritakse ekspertidelt, milliseks kujuneb riigikogu uus koosseis ja missuguseid koalitsioonide kombinatsioone see võimaldab.

Saatejuhid on Liisu Lass, Mirko Ojakivi ja Taavi Eilat. Meeleolusid erakondade valimispidudelt vahendavad Marko Reikop, Anna Pihl, Johannes Tralla, Piia Osula ja Kristjan Pihl. Eesti erinevatest paikadest teevad otselülitusi ERRi maakondlikud korrespondendid.

ETV2 vahendab otsesaadet koos viipekeelse tõlkega.

Vikerraadio ja ERR.ee “Valimisstuudio” kell 21.05

Vikerraadio ja ERRi portaali suures erisaates vahendatakse koos külalistega operatiivset info riigikogu valimiste tulemustest. Stuudios ja erakondade valimispidudel on kohal Indrek Kiisler, Anvar Samost, Uku Toom, Madis Hindre ja Johannes Voltri. Otsereportaažidega lülituvad stuudiosse ERRi korrespondendid Eesti erinevaist paigust.

“Valimisstuudiot” saab kuulata Vikerraadios ja videos jälgida ERR.ee portaalis.

ETV+ ja Raadio 4 “Valimiste õhtu” kell 21.30

ETV+ ja Raadio 4 ühises otsesaates jälgitakse koos ekspertidega häälte kujunemist ning vahendatakse mõtteid erakondade valimispidudelt. Saatejuhid on Julia Bali ja Andrei Titov, otselülitusi teevad saatesse ETV+ ja Raadio 4 reporterid.

Otsesaadet saab kuulata Raadio 4s ja vaadata ETV+ kanalil.

Valimistejärgne esmaspäev

“Terevisioon” läheb eetrisse valimisõhtu stuudiost, kus saatejuhid Katrin Viirpalu ja Reimo Sildvee analüüsivad külalistega tulemusi ja võimalikke edasisi käike.

Ka Vikerraadio ja Raadio 2 pühapäeva arvamussaated jõuavad erandkorras kuulajateni esmaspäeval – “Samost ja Aaspõllu” on eetris 6. märtsil kell 14.05 ja “Olukorrast riigis” kell 12.15.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.