Uudis

Ainulaadne võimalus: Prisma loosib taas PlayStation 5 ostuõigust

PlayStation on endiselt defitsiitne kaup.Foto: Sony

Nagu mõned kuud tagasi, jagab Prisma paarikümnele õnnelikule taas õiguse nende käest PlayStation 5 mängukonsool osta. Arvestades, et Sony konsool on endiselt defitsiine kaup, pole see siiani Prismas vabamüüki jõudnud.

Prisma teatab oma Facebooki lehel, et loosib välja 28 ostueesõigust PlayStation 5 konsoolile. Nagu termin ütleb, annab see õiguse PlayStation 5 Prismalt osta, seega tasuta konsooli oodata ei tasu. Hinnaks on 529 eurot.

Varem on Prismat kritiseeritud, et selline loos meenutab pigem nõukaaega, kus näiteks autode ostmiseks pidi samuti ostuõiguse omandama. Prisma esindaja vastas Diktorile toona, et loosi kasuks otsustati selle tõttu, et PlayStation 5 on defitsiine kaup.

“Oleme otsustanud anda kõikidele klientidele võrdse võimaluse ja loosida välja ostueesõigused. Oleme teinud seda ka varem ja siis on kõik eesõiguse võitjad ostuvõimalust ka kasutanud,” selgitas toona Prisma turundus- ja kommunikatsioonidirektor Liina Pärlin.

“Loosi kasuks otsustasime, et mitte korraldada kogunemist kauplustes, kus ei pruugi olla võimalik tagada hajutatust. ePrisma puhul oleks eelis vaid kiirematel internetikasutajatel ning kuna PlayStation 5 on defitsiitne ja väga soovitud kaup, on ka risk, et see seab e-poele liialt suure koormuse,” jätkab Pärlin.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.