Uudis

Apollo kino taasavab järgmisel nädalal, kuid kaks suurt kinokeskust jäävad suletuks

Kinno saab, kuid mitte igal pool.Foto: Apollo

Apollo Kino taasavab oma kinokeskused järgmisel reedel, 5. juunil. Ainsana jäävad esimeses faasis suletuks Solaris Kino ja Apollo Kino Eeden, mille täpsemad avamiskuupäevad ei ole hetkel teada.

Kinosaalide täituvusel jälgitakse suuremate saalide puhul 100 inimese maksimumpiiri ning väiksemate kinosaalide puhul maksimaalselt 50% täituvust, tagades seejuures 2+2 reegli täitmise.

Maske kandma ei pea

“Pöörame senisest veelgi enam tähelepanu kinoruumide puhtusele, mistõttu desinfitseerime peale igat seanssi kõiki kinotoole ning puhastame iga tunni järel kõiki kontaktpindu kinode müügialal,” kommenteerib Apollo Kino Baltikumi tegevjuht Kadri Ärm, kelle sõnul kommunikeeritakse mitmeid ettevaatusabinõusid klientidele läbi füüsiliste ja elektrooniliste infokandjate, et tagada võimalikult turvaline ja nauditav kinoelamus.

“Kõik töötajad kannavad kaitsemaske ning on läbinud täiendava koolituse, et nad oleksid vajadusel valmis kliente turvalisuse osas assisteerima,” lisab Ärm.

Kinokülastajatele maskide kandmist kohustuslikuks ei tehta, küll aga suunatakse neid regulaarselt käsi desinfitseerima. Kõikidel klientidel, kes ennast halvasti tunnevad või kellel on haigusnähud, palutakse kino mitte külastada.

Kinokava tuleb teisipäeval

“Uue nädala kinokava avaldame tavapärases rütmis ehk hiljemalt teisipäeva õhtuks,” ütleb Ärm, kelle sõnul on käesoleval nädalal läbiviidud online turu-uuringu tulemusel näha, et kinosõprade valmisolek kino külastada on rõõmustavalt kõrge.

“Omalt poolt oleme teinud väga suuri pingutusi, et tagada klientidele senisest veelgi turvalisem ja mugavam kinoelamus,” kommenteerib Ärm, kelle sõnul käivad ettevalmistused kinoketi taasavamiseks täistuuridel.

Suuri muutusi Apollo kinode külastusprotsessis aset ei leia, sest juba praegu on Apollo kinod ülesehitatud iseteenindusliku kino kontseptsiooni alusel, mis soosib kontaktivaba külastust.

“Uuendusena võtame kasutusse paberisse pakendatud paberkõrred ning popkorne katvad kartongist kaaned, et tagada suletud pakend. Apollo staaritoolides ja kinorestoranis serveerime aga edaspidi kõiki roogasid kaanega,“ lisab Ärm.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.