Uudis

ETV uues saates “Rahamaraton” räägitakse, mida teha II pensionisambast saadud rahaga

Eurod.

Septembrist jõuab ETV eetrisse uus saade “Rahamaraton”, mille vaatajatele tutvustatakse finantskirjaoskuse põhitõdesid ning sedagi, kuhu ja kuidas raha investeerida. 

ERR-i kommunikatsioonijuhi Pille-Mai Helemäe sõnul on saade osaliselt tõukunud päevakajalistest teemadest, sest üldine rahatarkus ja praktilised küsimused investeerimisega seoses on hetkel väga ajakohased.

“Üheks ajendiks on ka II pensionisamba väljamaksed septembris. Saatel ei ole ole ühte juhti, küll on kaasatud erinevaid eksperte ning ka tuntud inimesi, kes oma kogemusi teema kohta jagavad,” lisas Helemäe.

Filmisime suvel inspireerivaid inimesi!Ekspertide sõnul oli õige aeg investeerimisega alustada eile. Või siis täna….

Posted by Black Plastic Media Productions on Wednesday, August 18, 2021

Saatesari koosneb viiest osast, iga saade keskendub konkreetsele teemale: üldine rahatarkus, investeerimisega alustamine, investeerimine aktsiatesse, kinnisvarasse ning krüptovarad ja ühisrahastus. 

Helemäe sõnul on tegemist üldist silmaringi avardava saatesarjaga, mis pakub samas ka praktilist infot. Esimene saade on eetris 2. septembril. 

Saates räägivad asjatundjatena Jake Farra, Kristi Saare, Jaak Roosaare, Liisi Kirch, Karin Vinkel ja paljud teised. Režissöör on Elisa Avik, toimetaja Helen Saluveer, produtsent Maria Uppin. Tootja on Black Plastic Media Productions.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.