Uudis

Kas tunned ära? Eurolaulik Victor Crone oli kunagi rokkar nimega Vic Heart

Victor poseerimas koos Shrekiga.Foto: kuvatõmmis

Tänavu esindab Eestit Eurovisioonil rootslane Victor Crone. Tuleb välja, et mees on muusikaga tegelenud juba pikalt ning enne Eesti publiku südamete vallutamist tegi ta rokkmuusikat Vic Hearti nime all.

Internet Vic Hearti kohta palju informatsiooni ei paku. Küll aga on kaks Harti YouTube’is leiduvat videot üles laetud Denanderi nimelisele kanalile ja üks Tommy Denanderi kanalile. Tegu on rootslasest muusiku ja produtsendiga, kes on muuseas koostööd teinud Alice Cooperi, Michael Jacksoni ja Ricky Martiniga.

2011. aastal esitas Vic koos Denanderiga Los Angeleses lugu “Days Go By”. Video kirjelduses on märgitud, et tegu on ühe looga Vici peatselt ilmuvalt albumilt.

Samas aastast pärineb ka lugu “Hot Summer Night”, mille loomisele Denander samuti kaasa aitas. Mees mängis kitarri ja klahvpille ning produtseeris palale muusikavideo.

Uusim netiavarustes leitav Vic Hearti lugu pärineb aastast 2014 ja kannab nime “Jimmy Dean”. See on nüüdse eurolauliku ainus muusikapala, mis on olemas ka Spotifys.

Äsja kirjutasime üksikasjalikult sellest, kuidas valmisid Victor Crone “Eesti Laulu” unikaalse lavasõu eriefektid. Lisaks, “Eesti Laulu” finaalkontserdi üllatussaatejuht Taukar oli pikalt kodumaise telemaastiku üks paremini hoitud saladusi.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.