Uudis

Tallinna autokino avakontserdi kõik 250 kohta on juba välja müüdud

Tallinna lauluväljakul hakatakse reedel korraldama autokinolaadseid üritusi.Foto: Tallinna lauluväljaku Facebooki konto kuvatõmmis

Reedel õhtul Tallinna Lauluväljakul lavale astuva Smilersi autokontserdi piletid – 250 autokohta – müüdi läbi nelja tunniga. Korraldajad kaaluvad võimalust veel 50 lisakoha pakkumiseks.

“Inimesed tegutsesid kiirelt ning piletid said otsa juba samal õhtul, mil need müüki jõudsid,” ütles Lauluväljaku juht Urmo Saareoja. “Kuna olime kohe alguses jätnud mahutavuse osas väikese reservi, siis peame Apollo Kino ning turvafirma Meeskonnaga nõu, kas ka ülejäänud 50 lisakohta on võimalik publikule reedeks pakkuda.”

Saareoja sõnul on reedese kontserdi külastajate hulgas nii Smilersi tulihingelisi austajaid kui ka neid, kes tahavad lihtsalt teada, kuidas autokontsert välja näeb. “Teadaolevalt on tegemist esimese sellise üritusega Eestis, mis tekitab loomulikult uudishimu.”

Smilersi eestvedaja Hendrik Sal-Saller tunnistas, et rahva sedavõrd suur huvi tuli üllatusena. “Eks see autokontsert üks imeloom on, mis tuleb omal nahal järgi proovida. On väga põnev, et just Smilers saab olla see esimene, kes otsa lahti teeb. Mõistagi oleme meelitatud ja tänulik, et publik meid hindab ning sedavõrd hoogsalt pääsmed ära osteti.”

Siit saad ülevaate, mida reedel alustav Tallinna lauluväljaku autokino endast kujutab. Samal päeval alustab autokino ka Tartus ERM-i parklas.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.