Uudis

Täna alustab uus muusikakanal, mille esimene ülekanne toimub Tallinna vanalinna katuselt

+372 esimene otseülekanne algab üllatusesinejaga.Foto: kavalenkava/Shutterstock

2. mai õhtul kell 19:30 alustab uus audiovisuaalne muusikakanal +372, mille avakontsert toimub päikeseloojangu taustal Tallinna vanalinna katusel.

Tänane ülekanne algab üllatusesinejaga ja jätkub DJ, produtsendi ja raadiosaatejuhi Bisweedi etteastega, kes mängib Suurbritannia garage ja dubstep muusikat.

“Et meel värskena hoida, pöörduvad inimesed keerulistel aegadel tihti kunsti poole. See uus olukord, kuhu sattunud oleme ja võimalus digitaalses keskkonnas rohkem muusikat ja kunsti kogeda andiski idee teha midagi, millest kasvas välja +372. Mul on suur rõõm, et maailmas jätkub hämmastavalt teotahtelisi inimesi, kes pärast üht telefonikõnet vastavad uitmõtte ajel, et “Teeme ära!”,” räägib uue muusikakanali produtsent Sten Õitspuu idee sünnist.

+372 on audiovisuaalne muusikakanal, mille eesmärk on viia vaatajad visuaalide ja muusika saatel ootamatutesse ja tihti avastamata kohtadesse Eestis ja mujal.

“Meie otse-eetri asukohad on valitud eesmärgiga tuua tähelepanu ühiskonnas aktuaalsetele teemadele. Sellepärast otsustasimegi teha esimese stream’i Tallinna vanalinna katuselt, et näidata videopildi vahendusel tühja vanalinna, kus oleks tavaolukorras kordades rohkem rahvast,” selgitab Õitspuu asukoha valikut.

Otseülekannet on võimalik vaadata tasuta ERR Menu portaali vahendusel ja +372 kodulehel.

Uhiuue muusikakanali taga seisab 14-liikmeline tiim. Neist kolmega rääkis ERR pikemalt kanali tekkeloost.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.