Uudis

Vahur Kersna: Homme on mu soolikad põllul!

Foto: Valgamaalane/Scanpix

“Homme on minu soolikad põllul ja ilmselt ka ajud seal. Ma saan ilmselt kõvasti selle saate eest,” rääkis Vahur Kersna Raadio2 hommikuprogrammis täna õhtul ETV ekraanile jõudvast dokumentaalfilmist “Nähtus nimega Evelin”.

Peaaegu kaks tundi vältav dokumentaal püüab Evelin Ilvest portreerida kui nähtust ja tervikut. Kersna sõnul on klikimeedia ja ajakirjandus kujutanud Evelini pigem tükati ja väikeste osadena, mitte tervikuna, mitte kui inimesena.

“Aga tegelikult on ta ju suur inimene ja tervik, oma elusaatuse ja käekäiguga,” ütles Kersna. Ta rääkis, et Evelin on tugev, särav ja jõuline Eesti naine, kes julgeb olla selline, nagu ta on.

Ehkki saates mainitakse ka Toomas Hendrik Ilvest, ei ole eetris temale kordagi sõna antud ning Kersna temaga saate tegemise ajal kordagi ei suhelnud.

Hommikuprogrammis sõnas ta, et nende veregrupid Toomas Hendrik Ilvesega ei sobi. “Võib-olla on selle taga üks aastate tagune juhtum, kui ta tuli just Eestisse, mina tegin “Jah- Showd”, ja kusagil ööklubis ma tegin temaga sellise lühikese intervjuu. Ütleme ausalt, ta oli võrdlemisi täis,” rääkis Kersna.

Ta lisab, et ehkki täna poleks ta seda eetrisse pannud, olid tol ajal ajad teised ning kuna keegi polnud purjus poliitikut tele-eetris näinud, jõudis intervjuu ka vaatajateni.

“Ma usun, et ta ei anna seda mulle elu lõpuni andeks,” ütles Kersna.

“Nähtus nimega Evelin” on ETV eetris täna, kell 21:30.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.