E-sport

Ropzi meeskond langes maailma parimate “CS:GO” tiimide edetabeli esikümnest välja

Nii madalal kohal ei ole Mousesports pikalt olnud.Foto: Liquipedia

Rubriiki toetab

Coolbet Spordiennustus
Spordiboonus kuni 150 €
Lisainfo

Eesti “CS:GO” mängija Robin “ropz” Kooli kodutiim Mousesports on kukkunud e-spordiportaali HLTV parimate “CS:GO” tiimide pingereas esikümnest välja ja hoiab hetkel 11. kohta.

Kõigest mõne nädala eest kirjutasime, et Mousesports tõusis parimatest parimate pingereal kõrgemale, kuid hiljuti ei ole ropzi tiim suutnud head mängu näidata. Viimati oli Mousesports edetabelis nii madalal kohal peaaegu poole aasta eest, juuli alguses.

Mousesports ei ole suutnud viimasel ajal võidukalt mängida. Oktoobri alguses toimunud ESL Pro League Season 10 turniiril nopiti küll järjest kolm matšivõitu, kuid StarSeries i-League, ECS Season 8 ja EPICENTER 2019 Euroopa kvalifikatsioonidel kõige enesekindlamalt ei mängitud. Ka V4 Future Sports Festivalil kukkus Mousesports üllatavalt kiiresti konkurentsist, kuigi oli turniiri favoriit.

Olenemata erinevatest komistuskohtadest on Mousesports siiski suutnud ennast näidata ka võimeka meeskonnana näiteks hiljuti saadi hakkama väga muljetavaldava saavutusega, mida professionaalses “CS:GO-s” näeb haruharva. Mitmel juhul on head mängu näidanud ka ropz.

Mousesports soovib kindlasti tulevastel turniiridel enda tabelikohta parandada, kuid parimate tiimide edetabeli tipus toimus hiljuti samuti liikumine. Esikohale tõusis uus meeskond, kelle vahe teisel kohal oleva tiimiga on kõigest 30 punkti.

Hiljuti rääkis ropz Diktorile enda e-sportlase karjääri algusest ja väitis, et tema näol oli tegu üleöö superstaariga. Ta ei jäänud tagasihoidlikuks ka Vodafone’ile antud usutluses, kus ütles, et soovib “CS:G-s” ajalugu teha.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.