Eesti

“Pandaga me selles elus enam ei kohtu!” Marko Reikopi parimad killud Eurovisiooni 2. poolfinaalist

Marko teab, et ilu on vaataja silmades.Foto: Mihkel Maripuu/PM/Scanpix Baltics/Martin Liivand

Hea lugeja, mul on suurepäraseid uudiseid! Hobihumorist Marko Reikopi etteaste Eurovisiooni teises poolfinaalis pani vatsa veel tugevamalt naerust vappuma, kui tema killud esimeses poolfinaalis.

Ma tean, see tundub võimatu, aga ometi nii on. Siit leiad nimekirja 12 kõige paremast killust, millega Marko meie kuulmekanaleid Eurovisiooni teises poolfinaalis õnnistas.

 • Armeenia lauljanna Srbuki kohta: “Srbukiga on selline asi, et ingliskeelses meediaruumis hääldatakse teda nagu Starbuck. Kui teda kutsutakse, siis teda aetakse Star Bucksiga segamini, aga muidu teda selline võrdlus üldse ei häiri.”
 • Armeenia loo lõpus: “45 sekundit on mul muide ainult aega iga riigi kohta rääkida. Mul on väga palju, mida öelda, aga aega on kole vähe!”
 • Iirimaa lauljannat tutvustades: “Aga ta on väga ilus, nagu te näete! Ta on võitnud Iirimaa iludusvõistluse, tuli seal küll teisele kohale, nii et üks inimene on Iirimaal siiski ilusam küll kui tema.”
 • Moldova lauljanna kohta: “Moldovasse lähme nüüd, Anna Odobescu on 27-aastane, kahjuks midagi tapvalt huvitavat tema kohta ei ole öelda.”
 • Läti loo kohta: “(See lugu) oli rahvusliku eelvooru üllatusvõitja, ma ei tea, milles see üllatus küll seisnes, seda ei ole siin öeldud.”
 • Pärast Läti lugu: “Päris sümpaatne oli see Läti lugu, päris muusika moodi!”
 • Rumeenia lugu tutvustades: “Ester tahab väga lapsi, aga kuna ta on vaid 25, siis tuleb tal hoopis laulda. Üks väike etteheide sellele laulule siiski on, tegelikult see on kolossaalselt suur: see pidi olema väga-väga igav lugu. Aga mina ei ole seda välja mõelnud!”
 • Austria artisti Paenda pandakarust inspireeritud nime kohta: “Aga ta pani sinna ühe tähe Paenda vahele, sellepärast et kui te guuglist hakkate teda otsima ja panete “panda”, siis te saate miljon panda pilti, aga mitte selle Austria panda pildi, nii et Paenda on ta nimi. Juuksed värvis siniseks lihtsalt niisama.”
 • Austria etteaste kokkuvõtteks: “Pandaga me ülisuure tõenäosusega me selles elus enam ei kohtu.”
 • Leedu laulja kohta: “Ta võtab hästi tõsiselt seda Eurovisiooni lauluvõistlust ja on võtnud kõvasti hääle tunde, et siis suurepäraselt esineda. Aga edasi muidugi finaali ta küll ei pääse.”
 • Kiilaspäise Norrra meeslaulja kohta: “Fred on siis see minimalistliku juuksekasvuga härra, keda te seal laulus näete.”
 • Õhtu lõpetuseks: “Praegu käivad ka europarlamendi valimised, nii et kui täna ei saa hääletada eurolaulu poolt, siis europarlamendi poolt saate küll hääletada.”

Saadame Markole õnnesoovid järjekordse õnnestunud huumorisõu eest. Ees ootab veel Eurovisiooni finaalvõistlus, aga tegelikult ei olegi ju suuremat vahet, kes võidab ja kes kaotab. Peaasi, et saaksime veel ühe õhtu Marko Reikopi naljasaadet vaadata. Muu ei loe.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.