Uku Suviste jäi oma eilse etteastega rahule

Uku Suviste teekond Eurovisioonil lõppes poolfinaalis.Foto: Vyacheslav Prokofyev/TASS/Scanpix

Eestit Eurovisiooni lauluvõistlusel esindanud Uku Suviste mainis “Terevisioonis”, et andis endast laval parima ja jäi oma esitusega rahule, kirjutab ERR.

“Laval oli tunne parem, kui kunagi varem. Nii et ma arvan, et sai teostatud see, mille nimel me siin vaeva nägime,” kinnitas Suviste.

Uku Suviste astus Eurovisiooni lauluvõistlusel üles looga “The Lucky One”. Eile toimunud teisest poolfinaalist teda laupäevasesse suurfinaali edasi ei hääletatud.

Suviste sõnul ei ole ta veel jõudnud oma etteaste salvestust üle vaadata, mistõttu on veel keeruline öelda, kas midagi oleks saanud laval paremini teha. Küll aga tunnistab Suviste, et laval olles oli publiku kohalolu kindlalt tunda ning teiste artistide esitusi laivis nähes on tal tekkinud mitmeid uusi lemmikuid.

Kohe ei plaani Suviste veel Eestisse tagasi lennata. Ta plaanib jääda vaatama Eurovisiooni suurfinaali ning soovib ka Rotterdamis ringi vaadata.

Vaata siit, kes hääletati edasi Eurovisiooni esimesest poolfinaalist. Muide, oleme pannud kokku ka kogumikud parimatest kildudest, mis pudenesid Marko Reikopi huulilt esimese ja teise poolfinaali ülekannete ajal.

Lisaks sellele jagasime esimese poolfinaali lugudele reikopeid. Mida see tähendab, seda vaata siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.