Mängud

Eestis saab nüüd PlayStation 5 eeltellida, kuid ainult kallimat versiooni

Eesti poodides on seni müüdud vaid plaadimängijaga konsooli, kuid internetis pakutakse ka digitaalset versiooni. Foto: Sony

Euronics avas 18. septembri keskpäeval Sony uue mängukonsooli PlayStation 5 eeltellimise.

Kuigi Sony toob turule plaadimängijaga ja plaadimängijata PlayStation 5, siis Euronicsist saab hetkel eeltellida vaid plaadimängijaga konsooli. Selle hinnaks on 530 eurot.

Odavamat digitaalset PlayStation 5 konsooli Eestis praegu veel osta ei saa. Kui see konsool tulevikus siin müügile jõuab, siis see hakkab maksma 429 eurot.

PlayStation 5 jõuab Eestis müügile 19. novembril, kuid Euronics mainib, et tarne võib neist sõltumatutel põhjustel hilineda. Tuuakse ka välja, et kogused on piiratud ja inimese kohta saab eeltellida ainult ühe konsooli.

Lisaks konsoolile on Euronicsis nüüd müügil ka PlayStatio 5 lisaseadmed. DualSense pult maksab 70 eurot, PlayStation 5 HD kaamera hind on 60 eurot, pultide laadimisdoki saad kätte 30 euroga ja Pult Sony PlayStation 5 Media Remote maksab 30 eurot, kuid loo avalikustamise hetkel viimast eeltellida ei saa.

Sony avalikustas PlayStation 5 konsoolide hinnad ja ilmumiskuupäevad 16. septembril toimunud üritusel. Koos konsoole puudutava infoga räägiti ka mitmetest huvitavatest mängudest, mis tulevikus PlayStation 5 peale ilmuvad.

Positiivse uudisena on Sony lubanud, et PlayStation 5 peal hakkavad tööle pea kõik PlayStation 4 mängud. Küll aga teevad Sony toodetud PlayStation 5 mängud läbi korraliku hinnatõusu.

Kui sul peaks olemas olema PlayStation 4, siis algaval nädalavahetusel saad tasuta proovida alles kahe kuu pärast ilmuvat uut “Call of Duty” mängu.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.