Mängud

“Fortnite’i” tapja on suremas: “Apex Legendsi” rahanumbrid kahanevad metsiku kiirusega

"Apex Legendsi" tulevik tundub tume.Foto: Respawn Entertainment

Kunagi “Fortnite’i” tapjaks tituleeritud Battle Royale mängu “Apex Legendsi” tulevik näib tume. Kuigi vahetult pärast ilmumist veebruaris püstitas mäng mitmeid rekordeid, siis nüüd on “Apexi” käive juba teist kuud järjest vabalanguses.

SuperData Researchi andmeil teenis “Apex Legends” aprillis kõigil platvormidel 24 miljonit dollarit. Kuigi see number võib tunduda suur, siis reaalsus on vastupidine: alates veebruarist on “Apexi” käive langenud tervelt 75% võrra. Aprill on ka esimene kuu, mil “Apex” ei suutnud tõusta enimteeninud mängude esikümnesse.

Kuigi mängu levitaja Electronic Arts räägib kasvavatest mängijanumbritest ja plaanib “Apexi” mobiilidele tuua, näib reaalne olukord üsna nukker. Väidetavalt kaotab “Apex” mängijaid sellise kiirusega, et isegi rahastajad on hakanud murelikuks muutuma.

Oma panuse “Apexi” populaarsuse langusele on andnud ka tehnilised vead ja sohitegijate suur arv. See on kaasa toonud olukordi, kus mängust on eemaldatud tohutult suurel hulgal häkkerite kontosid. Alles mai alguses bänniti “Apexist” näiteks enam kui 770 000 mängijat.

Kahtlemata loodavad arendusstuudio Respawn Entertainment ja levitaja EA halva heaks pöörata ja mängu surmasuust tagasi tuua. Võib-olla suudetakse seda teha siis, kui alustab “Apex Legendsi” teine hooaeg.

Kui sina oled üks neist, kes veel “Apex Legendsit” mängib, siis uuri järele, millise tegelasega võidad kõige suurema tõenäosusega.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.