Mängud

Praegu on tasuta ülipopulaarne “The Elder Scrollsi” rollimäng

Foto: Bethesda Softworks

Rubriiki toetab

Hetkel on võimalik kõigil huvilistel tasuta proovida enam kui 18 miljoni mängijaga rollimängu “The Elder Scrolls Online”.

Kui tavaliselt peab mängu baasversiooni eest välja käima 20 eurot, siis järgmise kahe nädala jooksul on kõigil võimalik seda tasuta proovida.

Tegu on “Skyrimi”, “Oblivioni” ja teiste tuntud “The Edlers Scrollsi” seeria mängude arndajate loodud netipõhise rollimänguga. See tähendab, et erinevalt teistest “The Elder Scrollsi” osadest on siin võimalik seigelda koos sõpradega.

2014. aastal ilmunud “The Elder Scrolls Online” sai algselt leige vastuvõtu osaliseks, kuid aastate jooksul on mängu põhjalikult täiendatud ja laiendatud. Kel mänguhuvi suurem, see saab juurde osta mahukaid laiendusi, mis nii mänguruumi kui ka -sisu märkimisväärselt paisutavad.

“The Elder Scrolls Online’i” teeb eriliseks võimalus mängida koos sõpradega või teiste mängijatega. Mitmekesi on võimalik teha erinevaid missioone ja ülesandeid, kuigi üksinda mängimine ei ole samuti mõeldamatu. Tasub siiski meeles pidada, et “The Elder Scrolls Online” on eelkõige mitmikmäng, mille parimad omadused tulevad välja seltskonnaga seigeldes.

Ära unusta, et PlayStationil saad hetkel tasuta päriseks üheksa mängu ning PlayStation Plusi kasutajad saavad kuni 6. aprillini alla laadida märtsikuu tasuta mängud. Äsja avalikustati aprilli tasuta PlayStation Plusi mängud, mis on samuti väga head.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.