Raamat

Närvekõditavas põnevikus lahendavad amatöördetektiivid noore õpetaja mõrvajuhtumit

Foto: Shutterstock

Rubriiki toetab

  • Ligi 4000 raamatut ootavad sind!
  • Loe või kuula telefonis ja tahvlis
  • Vaata rohkem!

Päriselus ei tahaks meist ilmselt keegi, et kuritegusid lahendaksid endised politseinikud, veebidisainerid, lapsed ja pensionärid, kuid raamatutes tuleb neil alati kõik suurepäraselt välja! Üks selline raamat on taaskord teie ees.

Niigi paistab Cherringhami keskkool olevat kontrolli alt väljumas. Nüüd, ööl pärast kooli lõpupidu, leitakse noor õpetaja Thamesist surnuna. Kogu lugu paistab justkui õnnetusena – uimastite kuritarvitamine nõudis taas ühe elu.

Kuid miski ei klapi.

Kooli uus direktor on veendunud, et kolleegi surma taga peab olema veel midagi. Salaja kutsub ta asja uurima amatöördetektiivi Sarah Edwardsi.

Sarah’i endisest politseiuurijast partner Jack Brennan on aga tagasi Ameerikas ning naine ei taha juhtumiga eriti tegemist teha. Siiski otsustab ta lõpuks asja uurida ning avastab – nagu eeldada võib – et traagilise õnnetuse taga võib olla hoopis mõrvari kuri käsi. Ootamatult selgub ka, et ka Sarah’t ennast võib varitseda oht. 

“Märg haud” on Cherringhami mõistatuste sarja esimene raamat. Mõistatusi lahendavad Sarah ja Jack, kellest üks on endine korravalvur, kuid teine hoopis veebidisainer. Kõik kokku moodustab ühe närvekõditava mõrvaloo, mis keskendub ennekõike detektiivide tööle, mitte koleduste kirjeldamisele.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.