Seriaalid

Eestis saab nüüd vaadata esimesi Elisa poolt toodetud originaalseriaale

Neid kolme seriaali saad Elisa Elamuses kohe vaatama hakata.Foto: Elisa

Elisa Elamuse klientidele on tänasest saadaval kolm Elisa poolt toodetud originaalseriaali. Ühes sarjas teeb kaasa ka “Troonide mängus” mänginud näitlejanna.

Esimene uus seriaal on “Ivalo”, mis tuli Soomes välja eelmise aasta lõpus. Lapimaal leiavad politseinikud hüljatud onnist poolsurnud prostituudi surnukeha. Lugu võtab tõsise pöörde, kui naise kehast avastatakse surmav viirus. Juhtumit asuvad uurima Soome politseinik Nina ja Saksa viroloog Thomas Lorenz.

Teises uues põnevusseriaalis “Kuulid” teeb kaasa “Troonide mängus” Tyrion Lannisteri armukest Shead mänginud näitlejanna Sibel Kekilli. Loo keskmes on Soome politseinik Mari Saari, kes infiltreerub enesetapupommitajate organisatsiooni, mida juhib Kekilli kehastatud Madina Taburova.

Kolmas seriaal kannab nime “Kõik patud”, mis jõudis Soomes vaatajateni aprilli alguses.  Loo keskmes on (taaskord) Soome politseinik Lauri Räiha, kes saadetaks uurima mõrva ultrakonservatiivses ja ülireligioosses Varjakka linnas Soome põhjaosas. Pärast korrakaitsja saabumist leiab aset veel mõrvasid ja miski pole päris nii, kuidas paistab.

Elisa plaanib tulevikus panustada seniselt tugevamalt originaalsisu levitamisesse. Lisaks välismaal toodetud omasaadetele jõuab augustis Elisa Elamusse ja esimene Eestis toodetud sari “Üle noatera”, mis pakub välja alternatiivseid lahendusi erinevatele Eesti ajaloo sündmustele.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.