Seriaalid

Vene kommunistid on tulivihased: “Troonide mängu” viimase hooaja peab seltsimeeste abiga ümber tegema!

"Troonide mängu" viimane hooaeg ei meeldinud isegi kommunistidele.Foto: The Press Project

Tundub, et “Troonide mängu” viimane hooaeg oli nii kohutav, et sellest tunnevad ennast puudutatuna ka Venemaa Kommunistliku Partei seltsimehed, kes saatsid HBOle pöördumise, kus nõuavad, et 8. hooaeg ümber tehtaks.

“Sellel võrratul seriaalil on meie parteis palju fänne, sest see demonstreerib, millised tagajärjed võivad olla monarhistlikel režiimidel,” kirjutab Sergei Matasov, Altai piirkonna kommunistide esimene sekretär. Ta väidab, et partei liikmete arvates ei kuulanud sarja produtsendid fännide nõudmisi, mistõttu kannatas viimane hooaeg halva loo, kehva näitlemise ja loogikavaeguse all.

Kommunistid süüdistavad HBOd miljonitele fännidele pettumuse valmistamises ja vahendite sobimatus kasutamises. Öeldakse otse, et valesti on kasutatud maksuraha, mis tuli tavaliste ameeriklaste rõhutud neegrite taskutest.

“Me nõuame “Troonide mängu” loojatelt kohest vabandust ja viimase hooaja kohustuslikku uuesti filmimist uute režissööride ja stsenaristidega,” jätkab Matasov. Ta arvab ka, et “Troonide mängu” viimase hooaja teine tulemine saaks palju parem, kui protsessi kaasataks seltsimehi USA kommunistlikust parteist.

“Troonide mängu” viimane hooaeg valmistas pettumuse ka Diktorile, kuid ka meie toimetuses leidus üksikuid teisitimõtlejaid. Fännid on algatanud petitsiooni viimase hooaja uuesti filmimiseks, millele on loo avaldamise ajal alla kirjutanud üle 1,6 miljoni inimese.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.