Uudis

Head soodushinnad: PlayStation Classic, “Fallout 76” ja “Call of Duty: WWII” odavalt kätte

Säästurežiimil mänguhuvilisele pakutakse hetkel mitmeid ahvatlevaid sooduspakkumisi. Näiteks retrokonsool PlayStation Classicu hind ei ole Eestis langenud varem nii madalale kui praegu.

Klickis maksab PlayStation Classic hetkel 69,99 eurot, mis on 108,99 eurosest alghinnast märkimisväärselt soodsam. Pisikese esimest PlayStationi konsooli matkiva minimasinaga tuleb kaasa 20 mängu ja ka kaks mängupulti.

Martin Metsale ei suutnud PlayStation Classic avaldada parimat muljet. Siiski, nostalgiahingelise mängija jaoks on tegu pakkumisega, millel tasub silm peal hoida.

Euronicsis on alla hinnatud eelmisel aastal ilmunud ja kesiselt vastu võetud “Fallout 76”. Konsooliversioonid maksavad praegu 69,99 eurose alghinna asemel 24,99 eurot. Arvutiversiooni eest peab 54,99 euro eest hetkel välja käima vaid 19,99 eurot.

Lisaks saab Euronicsist odavamalt kätte üle-eelmisel aastal ilmunud kõmmutamismängu “Call of Duty: WWII”. Konsooliversioonide eest kasseeritakse sisse 64,99 euro asemel 34,99 eurot. Arvutiversiooni alghinna 59,99 euro asemel peab hetkel välja käima 29,99 eurot.

Kui peaks veel raha üle jääma, siis õudus-seiklusmäng “Vampyri” on Euronicsis 15 eurot odavam ja maksab 24,99. “Middle-Earth: Shadow of Wari” saab kätte kõigest 19,99 euroga ja alla on hinnatud ka mängu eriversioonid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.