Uudis

Spotify pleilistist kõrini? Radio Gardenis saad tasuta kuulata kõiki maailma raadiojaamu

Vali koht kaardil, leia raadiojaam ja lihtsalt hakka kuulama.Foto: kuvatõmmis

Kui sul hakkab oma äraleierdatud Spotify pleilistist villand saama, siis proovi Radio Gardenit, kus saad lihtsa vaevaga ja tasuta kuulata terve maailma raadiot.

Radio Gardeni veebileht meenutab suuresti Google Earth kaardirakendust. Lehele sisenedes näed planeeti Maa, mida katab tohutu hulk rohelisi täpikesi. Need täpid markeerivad erinevaid raadiojaamasid, mida saad oma suva järgi kuulama hakata.

Foto: kuvatõmmis

Muusika kuulamiseks liiguta ekraani keskel olev ring ühele rohelisele täpikesele ja oota paar hetke, kuni jaama sisu laetakse. Raadiojaamade helikvaliteet on üllatavalt hea ja sul on igal hetkel võimalik hüpata mõne uue maailma teises otsas asuva raadiojaama juurde.

Suuremates linnades saad lihtsa vaevaga valida ka mitmete kohalike raadiojaamade vahel. Näiteks Tallinnale klikkides avaneb ekraani vasakul küljel rippmenüü, kust saan valida Eesti populaarseimate raadiote vahel. Menüüst on võimalik edasi liikuda ka Eesti linnade alamjaotusesse ning lähedalasuvate naaberriikide raadiojaamade juurde.

Foto: kuvatõmmis

Lisaks muusika kuulamisele pakub Radio Garden ka huvitava ülevaate ka raadiojaamade paiknemisest. Euroopa ja USA on rohelistest täppidest pungil, kuid näiteks Aafrikas ja Venemaa sügavustes näeme täpikesi oluliselt vähem.

Kuid see teebki Kesk-Aafrika Vabariigis mängiva Radio Ndeke Luka kuulamise oluliselt huvitavamaks!

Muide, kui igatsed taga reisimist ja maailma avastamist, siis siit leiad veel ühe kasuliku veebilehe, mis viib sind tasuta maailma tuntuimatesse linnadesse autoga sõitma ja muusikat kuulama.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.