Uudis

Tallinna TV toetab tänaõhtust “Eesti Laulu” viiekohalise summaga

Inger astub üles ka tänaõhtuses "Eesti Laulu" finaalis. Foto: Madis Sinivee/Eesti Meedia

Rahavaevas “Eesti Laul” saab tänaõhtuse sõu korraldmiseks Tallinna TV-lt 15 000 eurot.

“Tallinna Televisiooni jaoks on tegu kahtlemata tõelist väljakutset pakkuva projektiga ning meil on väga hea meel, et saame Rahvusringhäälinguga koostöös Eesti ühe suurima muusikasündmuse televaatajateni tuua,” sõnas Tallinna TV juhatuse liige Taavi Pukk.

On ootamatu, et Rahvusringhääling valis koostööpartneriks just Keskerakonna poolt kureeritava Tallinna TV. Maksumaksja raha eest ülal peetav Rahvusringhääling küsib nii maksumaksjalt sõu korraldamiseks veel ühe korra raha, sest ka Tallinna TV-d peetakse kodanike raha eest üleval.

Tehakse võitja intervjuu

Tallinna Televisioonil on õigus teha Saku Suurhallist kaks otseülekannet (kell 21.00-21.30 ja 22.45-23.15), esimene sel ajal kui ETV eetris on paus ja teine sel ajal kui ETV ülekanne läbi saab.

“Meie saatejuhtideks on täna õhtul Gerli Padar ja Revo Raudjärv, kes intervjueerivad osalejaid otse sündmuste keskpunktist green roomi alal,” ütleb Pukk. “Eriti ainulaadne on meie ülekanne selle poolest, et saame pakkuda otse-eetri intervjuu Eesti Laulu tänavuse võitjaga.”

Tallinna TV saab laulude üle kõik õigused

Samuti on Tallinna TV koostöö osaks kõikide “Eesti Laulu” 2019. aasta lugude näitamisõiguste saamine ning Tallinna Televisiooni eetrisse jõuab ka arhiivisaade kõikidest lugudest, mis Eurovisioonil on Eestit esindamas käinud.

Diktor kirjutas juba veebruari alguses, et ETV käis Taavi Aasalt “Eesti Laulu” korraldamiseks raha nurumas.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.