Mängud

Eestis on praegu hingehinnaga müügis neli PlayStation 5 konsooli

Rubriiki toetab

PlayStation 5 saab olema saabuva pühadehooaja kõige kuumem kaup, kuid kohalikes poodides seda hetkel saadaval ei ole. Kui oled aga valmis poes umbes 550 eurot maksva konsooli eest välja käima väikese varanduse, siis on võimalik Eestist PlayStation 5 osta küll.

Alustame loo avaldamise ajal odavaiast variandist. Portaalis osta.ee on oksjonil PlayStation 5 konsool, mille hind ulatub hetkel 805 euroni. Müüja väidab, et ostja saab kaasa ka ostutšeki, mille alusel kehtib konsoolile kaheaastane garantii. Oksjon lõpeb neljapäeval, seega hind võib veel kõrgemale kerkida.

Hinnalt järgmine PlayStation 5 on samuti müügis osta.ee portaalis. Selle masina kõrgeim pakkumine on loo avaldamise ajal 830 eurot. Ka selle konsooli müüja lubab, et ostutšekk on olemas.

PlayStation 5 on umbes ühe corgi suurune, juhuks kui keegi peaks teada tahtma.

Hinnaskaalal pügala võrra kõrgemal asub soov.ee portaalis 890 euroga müügis olev PlayStation 5. Tegu on pakutavatest masinatest ainsa digitaalse konsooliga, mida Eesti edasimüüjad seni veel pakkunud ei ole. Seda konsooli seega Eestist ostetud ei ole, mis võib tulevikus konsooli garantiiremonti saatmise keerulisemaks teha.

Kõige kallim hetkel Eesti portaalides pakutav PlayStation 5 on saadaval okidoki.ee portaalis krõbeda 1100-eurose hinnasildiga. Selle masina näol on taaskord tegu tavapärase plaadimängijaga konsooliga.

Eesti poodides hetkel PlayStation 5 mängukonsoole saadaval ei ole, kuid kohalike poodide varud peaksid täienema detsembri keskel. Küll aga pakutakse mitmel pool taskukohase hinnaga Microsofti tehniliselt tagasihoidlikumat uut konsooli Xbox Series S-i.

PlayStation 5 puldi uued funktsioonid on suurepärased, kuid mõjuvad aku kestvusele laastavalt. Foto: Sony

Ostjatel tasub kindlasti olla ettevaatlik, sest hetkel kahtlustavad ühe Eesti e-poe kliendid seoses PlayStation 5 müügiga musta mängu. Hinnad on kõrged ka piiri taga: eBays on PlayStation 5 konsoolid müügil lausa 2000 dollariga. Kuid samas saab ka odavamalt: Eestis pandi äsja üks uhiuus PlayStation 5 oksjonile 1 euroga.

Meie kirjutame oma PlayStation 5 arvustuses, et tegu on muljetavaldava masinaga, kuid kõik siiski roosiline ei ole. Kui sa ei ole veel kindel, milline uue põlvkonna mängukonsool on parim, siis loe meie PlayStation 5, Xbox Series X-i ja Xbox Series S-i võrdlust.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.