Mängud

Kõrv peale: “Fortnite’is” kaverdatakse hittlugu “Despacito” ja teisi tuntud muusikapalasid

Tavaline "Fortnite'i" matš selline kindlasti välja ei näe.Foto: UMadBroYolu "Despacito" video kuvatõmmis

Juutuuber UMadBroYolo kasutab “Fortnite’i” kaardil asuvat klaverit ja muid mängu helisid, et luua kavareid mitmetest tuntud muusikapaladest.

Näiteks selline on tema versioon 2017. aastal ilmunud Luis Fonsi megahitist “Decpacito”. Tõesti, kõlab küll selle loo moodi, mida kahe aasta eest kõigis raadiokanalites lakkamatult mängiti.

UMadBroYolo kasutab kaverite tegemiseks erinevaid mängust pärit heliklippe ja “Fortnite’i” kaardil asuvat töökorras klaverit. Kõnealune klaver lisati teosesse eelmise aasta lõpul ning hakkab tööle siis kui mängijad oma tegelastega klahvidel ringi liiguvad. UMadBroYolo on kasutanud kaverite loomisel 24 mängija abi, et kõik klaveri klahvid ära katta.

Veel kasutatakse oskuslikult ära erinevate relvade paugutamist, plaksutamist, leekide praksumist ja muid helisid . Tulemuseks on omapärased, kuid siiski äratuntavad muusikapalad.

UMadBroYolo on kaverdanud ka elektroonilise muusika aritsti Marshmello lugusid, kes veebruari alguses “Fortnite’is” esines.

UMadBroYolo YouTube’i lehel saab kuulata-vaadata veel kavereid nii “Fortnite’ist” ja ka teistest videomängudest.

“Fortnite” on viimasel ajal sattunud mitme skandaali keskmesse. Mängu aarendusstuudio kaebas kohtusse nördinud lapsevanem, kes arvab, et mänguga petetakse klientidelt raha välja. “Fortnite’i” loojad ise kaebavad kohtusse Suurbritannias toimunud totaalselt läbi kukkunud “Fortnite’i” festivali korraldajad.

Märksõnad: , , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.