Mängud

Eestis müüdi PlayStation 5 konsoolid läbi tohutult kiiresti

PlayStation 5 saab Eestis küll osta, kuid hinnad on eriti krõbedad.Foto: Sony

Rubriiki toetab

Euronics avas 18. septembril Eestis uute PlayStation 5 mängukonsoolide eeltellimise. Vähem kui veerand tundi hiljem olid kõik konsoolid juba välja müüdud.

“Eelmüük meie e-poes ja kauplustes kestis kõigest 14 minutit ning klientide huvi PlayStation 5 vastu oli väga suur,” selgitas Diktorile Euronicsi turundusdirektor Kristjan Terase.

“Kuna soovime, et esimestele ostjatele oleksid konsoolid tagatud, siis otsustasime eeltellimusi vastu võtta üksnes samas mahus kui meile oli konsoole eraldatud.”

Eestis saab osta ainult plaadimängijaga kallimat PlayStation 5 versiooni. Foto: Sony

Terase ei oska veel öelda, millal PlayStation 5 konsoolid uuesti Euronicsis müügile jõuavad.

“Juhul, kui meil tekib taas võimalus tellimuste vastuvõtmiseks, siis anname sellest kindlasti teada. Hetkel pole meil infot võimaliku lisapartii kohta, kuid loodame, mõistagi, parimat.”

PlayStation 5 ilmub Euroopas 19. novembril ja Sony on kinnitanud, et Eestisse jõuavad konsoolid samal päeval. Ole valmis aga Sony toodetud PlayStation 5 mängude eest maksma kõrgemat hinda.

Kui eelistad uute mängude asemel vanemaid teoseid, siis PlayStation 5 peal peaksid töötama suurem osa PlayStation 4 mängudest.

Muide, kui kavatsed osta PlayStation 5, siis võib-olla pead soetama ka uue telekalaua. PlayStation 5 on nii hiiglaslik, et see ei pruugi su teleka alla ära mahtuda.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.