Mängud

Video: uue põlvkonna Xbox laeb mänge tõsiselt muljetavaldava kiirusega

Microsofti uue põlvkonna konsoolid Xbox Series X ja Series S.Foto: Microsoft

Internetis levib video, mis näitab, kui kiiresti suudab erinevaid paralleelselt töötavaid mänge laadida üks Microsofti uutest järgmise põlvkonna konsoolidest, Xbox Series S.

Videos näeme töötamas Xbox Series S-i, mis on Microsofti uutest konsoolidest tehniliselt tagasihoidlikum. Sellegipoolest suudab Series S mitmete samaaegselt töötavate mängude vahel liikuda peaaegu ilma laadimisaegadeta.

Täpsemalt näeme videos töös uute Xboxidega kaasa tulevat Quick Resume funktsiooni, mis võimaldab kasutajatel samal ajal töös hoida mitut erinevat mängu. Nende vahel on võimalik jooksvalt vahetada, ilma et peaks enne järgmise mängu avamist eelmise sulgema, nagu praeguse põlvkonna konsoolidel.

Microsoft avalikustas äsja Xbox Series X-i ja Series S-i hinnad ja ilmumiskuupäevad. Kui tahad teada, mis neid konsoole eristab, siis loe meie põhjalikku kokkuvõtet. Eestis on võimalik ühest e-poest uusi Xboxe juba ka eeltellida.

Me ei tea veel, milliseks kujuneb PlayStation 5 hind, kuid see muutub tõenäoliselt kolmapäeval. Küll aga on alates eelmisest nädalast juba võimalik eeltellida ühte eriti kallist PlayStation 5 eriversiooni.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.